Fenix MINI+

Waporyzator FENIX MINI+ 

Dostępność: brak towaru
Cena: 420,00 zł 420.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Fenix MINI+ to ulepszona wersja jednego z najpopularniejszych vaporizerów na rynku - FENIX'a Mini. Urządzenie podgrzewa susz z użyciem izolowanego kanału powietrznego, co pozwala na znacznie lepszą jakość pary. Urządzenie posiada wyświetlacz OLED na górze, który informuje użytkowników o istotnych parametrach, takich jak temperatura, stan baterii i pozostały czas.

Fenix MINI+ generuje znaczne oszczędności na ziołach, dzięki hybrydowej komorze grzewczej, która produkuje wysokiej jakości parę, umożliwiając dłuższe sesje. Rozmiar urządzenia pozostaje taki sam jak jego poprzednik, z solidną obudową, którą można trzymać w zamkniętej dłoni.

Największe zmiany w stosunku do poprzedniej wersji obejmują szerszy zakres temperatury od 120-221°C, poprawioną przepływowość powietrza, alarm wibracyjny, ładowanie za pomocą wtyczki USB-C (krótszy czas ładowania) i izolowany kanał powietrza.

W paczce otrzymasz vaporizer Fenix MINI+, kabel USB-C do ładowania baterii, zapasową uszczelkę z sitkiem, pęsetę, wkład z kwarcu do waporizacji koncentratów, prasę ziołową, szczoteczkę do czyszczenia i instrukcję obsługi w języku polskim.

Twórcy Fenix MINI+ wyposażyli go w płynną regulację temperatury, którą można regulować o jeden stopień w zakresie od 120-221°C. Urządzenie jest gotowe do użycia po około 30 sekundach od włączenia. Szeroki zakres temperatur roboczych umożliwia waporizację większości dostępnych na rynku odmian ziół.

Aby cieszyć się pełnym zakresem cennych składników, zaleca się załadowanie urządzenia około 0,1 g średnio zmielonych ziół, włączenie go kilka razy, ustawienie żądanej temperatury i wdychanie pary.

Po zakończeniu sesji urządzenie powinno zostać ostudzone, a następnie wyczyszczone za pomocą izopropanolu (ISO) o stężeniu 99%. Do czyszczenia całej drogi pary można użyć higienicznego patyczka, z szczególnym uwzględnieniem filtrów, sitek i ustnika. Jeśli sitko zostanie zatkane, nie będzie możliwe pełne wykorzystanie potencjału urządzenia.

Po czyszczeniu Fenix MINI+ powinien zostać pozostawiony na kilka godzin do wyschnięcia przed kolejnym użyciem. 

Opinie o produkcie (0)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.